top of page

BİLKENT - GALATASARAY - KOÇ ÜNİVERSİTELERİ ÇALIŞTAYI

Bilkent Üniversitesi Hukukta Kariyer Kulübü Dış İlişkiler Komitesi, uzun yıllardır düzenlediği Galatasaray-Bilkent-Koç Çalıştayı ile dikkat çekiyor. Bu çalıştay, yılda iki kez olmak üzere, bu üç üniversitenin kampüslerinden birinde gerçekleşiyor ve iki gün boyunca devam eden konaklamalı bir etkinlik olarak öne çıkıyor.

Her dönem farklı bir konu üzerinde odaklanan bu çalıştay, alanında uzman avukatlar ve akademisyenlerin konuşmalarına ev sahipliği yapıyor. Bu sayede katılımcılar, ilgili hukuk alanındaki güncel gelişmeleri yakından takip etme ve bilgilerini derinleştirme fırsatı buluyorlar.

 

Ancak çalıştayın en büyük katkısı, Türkiye'nin en önde gelen hukuk fakültelerine sahip bu üç üniversitenin öğrencilerini bir araya getirmesidir. Bu etkileşim, öğrencilere çevrelerini geliştirme, farklı bakış açıları kazanma ve önemli bağlantılar kurma fırsatı sunmakta. Galatasaray-Bilkent-Koç Çalıştayı, hukuk öğrencilerine değerli bilgiler sunmanın yanı sıra, kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlayan önemli bir platform olarak öne çıkıyor.

bottom of page