top of page
Blog-entrada-3-1.jpeg

Komitelerimiz

Etkinliklerimizin aksamadan, düzenli olarak devam edebilmesi için kulübümüz 5 farklı komiteyi bölünmüştür.

Komiteler: Metin
Image by Kari Shea

Kulüp üyelerinin akademik gelişimlerini sağlamak amacıyla üniversite içinde konferanslar, paneller, sempozyumlar, seminerler, toplantılar düzenler, sertifikalı eğitim programları ve bunlar gibi etkinlikler organize eder.

Image by Nathan Dumlao

Hukuk Öğrencileri Forumu, Türkiye’nin dört bir yanından öğrencileri, konferans ve panellerde ülkemizin saygın hukukçuları ile buluşturan ve etkinliğimizin sonunda düzenlenen kokteylde seçkin hukuk bürolarıyla bir araya getiren, geniş çaplı bir organizasyondur.

6a00e552bc80e988330263e85f2d80200d.jpg
page_1.jpg

KURUMSAL İLİŞKİLER KOMİTESİ

Etkinliklerimizin gerçekleşebilmesi için hukuk büroları, şirketler ve kurumlar ile gerekli mali işleri görüşür. Bürolar, şirketler ve kurumlar ile mail yoluyla veya yüz yüze şekilde sponsorluk görüşmeleri gerçekleştirir.

logo_edited.jpg

Akademisyen, avukatların yazılarının yer aldığı "Sine Qua Non" dergisi çıkartılır. Bunun yanı sıra, hukuk öğrencilerine yazılarını yayımlama fırsatı veren blogun düzenlenmesi yapılır. Instagram, Youtube, Twitter, Linkedin hesaplarında paylaşımlar yapılır, etkinliklerimizin tanıtımları postlar ile sağlanır.

Alanında uzman bir akademisyen veya hukuk mesleğini sergileyen bir kişi konunun detaylı anlatımını yapar. Ardında, 3 hukuk fakültesinin öğrencilerinden oluşan bir ekip interaktif şekilde "case"leri tartışır.Böylece 3 okulun öğrencileri kaynaşma imkanı bulur. 

bottom of page